Nubira Silver

Adawe *PL

ur. 28 I 2015

grupa krwi A

FIV, FELV - testy negatywne

rodowód
/ osiągnięcia


Osignięcia Wystawowe Nubiry

Data wystawyMiejsce wystawyKlasaSędziaOcena
2016-01-16Warszawa9Mrs. Jurgita Gustaitiene, LTEx 1, CAC
2016-01-17Warszawa9Mrs. Vera Vasilieva, RUEx 1, CAC
2015-08-02Sopot12Mr. Marcin Biernaczyk, PLEx 1
2015-08-01Sopot12Mrs. Britta Busse, DEEx 1
2015-06-28Sopot12Mr. Vladimir Isakov, BYEx 1

Nubira Silver Adawe*PL pojawiła się w naszym domu jako druga kotka hodowlana. Gdy odbieraliśmy Lalę (naszą pierwszą kotkę), hodowca pokazał nam swojego kocura w niezwykle rzadkim kolorze ns 11 (czarnym srebrzysty cieniowanym). Kocur spodobał nam się ogromnie i już po trzech miesiącach kupiliśmy jego córeczkę w takim kolorze.

Nubira bardzo źle zniosła przeprowadzkę do nas – płakała, tuliła się do nas, prawie nie jadła… Cały dzień spędzała na kanapie przytulona do naszych nóg, na każda próbę pozostawienie jej samej w pokoju reagowała głośnym miałczeniem. Malutka, zwinięta w kłębuszek biały od spodu, przyprószony czernią od góry wyglądała zupełnie jak beza obsypana makiem… i tak na nią wołamy – Beza.

Jest naszą najbardziej wybredną kotką – jeśli mięsko to wyłącznie wołowina, jeśli karma z puszki to ewentualnie Cosma, jeśli suchy pokarm to tylko Orijen, witaminki są niedobre, pasta odkłaczająca ledwo tolerowalna… Efekt: Beza jest mała ( mamy nadzieję, że jeszcze urośnie i nabierze ciała, wszak jest jeszcze bardzo młoda).

Jest też bardzo zwinna i łowna, zawsze w nastroju do harców, gonitw za muchami, zabawy piórkiem, wędką i laserkiem. Uwielbia głaskanie po brzuszku – kładzie się wtedy na plecach, rozkłada łapki na boki, przymyka piękne, zielone oczy i cudownie mruczy.
kot na wigilię